- Замовлення, які було прийнято і знаходяться в роботі, ми виконуємо. Як і раніше перед відправленням будемо зв`язуватися з вами для улагодження виду доставки та терміни.
Про фабрику

Фабрика меблів "Аскалон" - український виробник меблів із натурального дерева

Фабрика найкращих меблів - АСКАЛОН - це меблі створені з любов'ю.

АСКАЛОН – українська компанія-виробник, розпочала свою діяльність у 1998 році. Виробництво та Студія (шоу-рум) знаходяться під м. Київ у с. Гореничі.

З часу свого заснування компанії пройшла непростий шлях становлення та розвитку. Спочатку знайшовши свого покупця в ніші кухонних меблів, фабрика поступово збільшила перелік найменувань своєї продукції від кількох моделей кухонних диванів до широкого асортименту меблів. На даний момент ми пропонуємо великий вибір диванів, кутових диванів, столів, стільців, банкеток та табуретів. Якість продукції, терміни виконання замовлень та надання сучасного сервісу – пріоритети компанії. Ми постійно вчимося та вдосконалюємо свої навички. Ми ніколи не уникаємо відповідальності, визнаємо, якщо буваємо неправі та максимально швидко вирішуємо питання. Чуємо, слухаємо і намагаємося змінюватися на краще.

Основний капітал компанії АСКАЛОН – її співробітники: кваліфіковані спеціалісти, творчі, віддані своїй справі люди. Завдяки їхньому досвіду, професійним навичкам та креативному мисленню нашій фірмі вдається встигати за зростаючими потребами сучасного покупця.

Всю продукцію нашої компанії ми виготовляємо на замовлення. Характеристики, розміри та терміни виконання обумовлюються із замовником та фіксуються у договорі.

Наші меблі виготовляються тільки з екологічної сировини та матеріалів, що підтверджено сертифікатами якості фірм-постачальників. Використовуємо лише якісну фурнітуру вітчизняних та зарубіжних виробників. Всі наші меблі пройшли санітарно-епідеміологічну експертизу Державної служби України з питань захисту прав споживачів на відповідність ДСТУ ГОСТ 16371:2016.

Товар добавлен в корзину
Закрыть
Закрыть