- Замовлення, які було прийнято і знаходяться в роботі, ми виконуємо. Як і раніше перед відправленням будемо зв`язуватися з вами для улагодження виду доставки та терміни.
Партнерам

Пропозиції дилерам по співпраці з компанією Аскалон

Комерційна пропозиція.

Меблева фабрика АСКАЛОН - 20 років на ринку України.

Наше підприємство пропонує виготовлення меблів на замовлення в наступному асортименті: малогабаритні дивани (кухонні куточки), як кутові, так і прямі; столи розкладні та не розкладні, стільці, банкетки, табурети.

Меблі виготовляються з натурального дерева (вільха, ясен, клен). Винятком є стільниця столу, виготовлення якої використовується плита МДФ товщиною 22 мм. Стільниця може бути покрита як натуральним шпоном (вільха, ясен, клен), так і термостійким пластиком (зразки пластику розміщені на сайті). Для фарбування деревини ми використовуємо понад 20 варіантів тонувань (представлені на www.askalon.com.ua) та двокомпонентний поліуретановий лак виробництва Іспанії, що пройшов сертифікацію в Україні. Ми пропонуємо фарбування виробів у кольори на всій палітрі RAL. Можливе комбіноване фарбування (два і більше кольори в одному виробі).

Ми працюємо з більш ніж 20 постачальниками оббивних матеріалів (інформацію з доплат за категоріями тканин надаємо у вигляді таблиці).

На нашу продукцію є Висновки санітарно-епідеміологічної експертизи.

Замовлення виконуємо протягом 2-3 тижнів, можливе формування складської програми.

Габаритні розміри.

Габаритними вважаються розміри між крайніми точками виробу. Стандартними є кутові дивани з габаритними розмірами 130Х170 см. Мінімальний габаритний розмір будь-якої зі сторін в кутовому дивані дорівнює 110 см. Максимальний габаритний розмір будь-якої зі сторін для кутового дивана дорівнює 270 см. Для прямих диванів стандартним є розмір 120 см. дорівнює 70 см, Максимальний розмір становить 210 см. Для всіх моделей можливе виготовлення диванів більших, ніж максимальні, розмірів з двох (або більше) диванів, що стикуються між собою. Висота та глибина виробів є базовими розмірами і не можуть виконуватись на замовлення.

Вартість виробу.

Вартість стандартного виробу (для кутового дивана – це розмір 130Х170 см, а для прямого дивана 120 см) вказана в прайс-листі. Тут також вказана вартість кожних додаткових довжини дивана 10 см. Ціни в прайс-листі для столів зі стільницями під пластиком та під шпоном з тонуванням однакові. Вартість виробів з розмірами, що перевищують максимальні, необхідно обов'язково погоджувати з ВИРОБНИКОМ.

Доставку по Україні здійснюємо перевізниками ДЕЛІВЕРІ та НОВА ПОШТА.

У співпраці з дилерами ми зарекомендували себе надійними партнерами!

Каталог продукціі: https://askalon.com.ua/docs/catalog/askalon-katalog.pdf

Товар добавлен в корзину
Закрыть
Закрыть