- ПН-ПТ 9:00—17:00СБ 10:00—16:00 ВС: вихідний
- (067) 401-74-37
- (044) 334-32-10
- Наша адреса -
- с. Гореничи, вул. Гагаріна 1г. -
- Карта проїзду
- ПН-ПТ 9:00—17:00СБ 10:00—16:00 ВС: вихідний
Кухонний стіл "Аскалон" стане головним предметом у вашому будинку. За ним збиратимуться всі рідні та близькі. У нас є не розкладні столи для невеликої кухні, а також розкладні, але компактні вироби для кімнат будь-яких розмірів. Також у нас представлений широкий вибір тонування дерева та варіанти пластикових покриттів.
Каркас виробу виготовлений з масиву дерева (вільха, ясен), яке пройшло підготовку (сушіння до 8% вологості), необхідну для використання у внутрішніх приміщеннях.
Стільниця: Виготовлена з плити МДФ 22мм, покрита шпоном натурального дерева (вільха, ясен), тонована в обраний колір і покрита 2х компонентним лаком. Можливе ламінування пластиком 0,6 мм, представленому на сайті в каталозі пластиков.
Лак: Поліуретановий 2х компонентний лак іспанського пр-ва фірми «Barpimo»
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Фарбування деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Можливість розкладки | Нерозкладний |
| Розміри(см.) | 100x60 см, 120x70 см, 150x80 см |
| Вид | Обідні столи |
| Матеріал стільниці | МДФ + шпон, МДФ + пластик |
| Матеріал корпусу | Деревина |
| Висота | 76 см |
| Форма | Прямокутний |
| Гарантія | 18 місяців |
| Бренд | Аскалон |
| Вага | 35 кг |
Загрузка данных авторизации