- ПН-ПТ 9:00—17:00СБ 10:00—16:00 ВС: вихідний
- (067) 401-74-37
- (044) 334-32-10
- Наша адреса -
- с. Гореничи, вул. Гагаріна 1г. -
- Карта проїзду
- ПН-ПТ 9:00—17:00СБ 10:00—16:00 ВС: вихідний
Стіл із натурального дерева «Прато»
Опис: Стильний, елегантний кухонний стіл "Прато". Стіл розсувний, у зібраному положенні він займає зовсім небагато місця, але в розкладеному положенні – це повнорозмірний столовий стіл, що дозволяє розміщувати за ним більшу кількість гостей.
Виробляється у трьох розмірах (розміри дані в міліметрах):
1000 х 700 + 500 – вставка;
1300 х 800 + 2 х 400 – дві вставки;
1500 х 900 + 2 х 500 – дві вставки;
Столи з двома вставками можуть розсуватися як на ширину однієї, так і на повну ширину двох вставок.
У розсунутому положенні стіл має такі розміри;
1500 х 700 мм., що дозволяє розмістити 6-8 дорослих осіб,
2100 х 800 мм., що дозволяє розмістити 8-10 дорослих осіб,
2500 х 900 мм., що дозволяє розмістити 10-12 дорослих людей.
Каркас столу виготовлений з масиву дерева (вільха, ясен), яке пройшло підготовку (сушіння до 8% вологості), необхідну для використання у внутрішніх приміщеннях, стіл пофарбований у вибраний Вами колір, покритий 2-х компонентним поліуретановим лаком і не боїться зміни температури та вологості.
Стільниця: Виготовлена з плити МДФ 16мм, покрита шпоном натурального дерева (вільха, ясен), пофарбована у вибраний Вами колір та покрита 2х компонентним лаком. Можливе ламінування пластиком 0,6 мм, представленому на сайті у каталозі пластиков.
Механізм розкладки дозволяє легко розкласти стіл одній дорослій людині. Так як застосований каркасний принцип розкладки, в столі використовується одна або вставки і зберігається всередині столу.
Покриття: Стіл покритий поліуретановим 2-х компонентним лаком іспанського пр-ва фірми «Barpimo». Більш ніж 20 варіантів фарбування деревини дозволять Вам індивідуально підійти до вибору столу.
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Фарбування деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Можливість розкладки | Розкладний |
| Розміри(см.) | 100/150х70 см, 130/200х80 см, 150/240х90 см |
| Вид | Обідні столи |
| Матеріал стільниці | МДФ + шпон, МДФ + пластик |
| Матеріал корпусу | Деревина |
| Висота | 76 см |
| Форма | Прямокутний |
| Гарантія | 18 місяців |
| Бренд | Аскалон |
| Вага | 15 кг |
Загрузка данных авторизации