- ПН-ПТ 9:00—17:00СБ 10:00—16:00 ВС: вихідний
- (067) 401-74-37
- (044) 334-32-10
- Наша адреса -
- с. Гореничи, вул. Гагаріна 1г. -
- Карта проїзду
- ПН-ПТ 9:00—17:00СБ 10:00—16:00 ВС: вихідний
Стіл «Торонто NEXT» – це поєднання компактності та практичності. Форма столу дозволяє максимально економити площу Вашого приміщення. Розкладний варіант столу дозволить Вам розмістити більшу кількість гостей. Понад 20 варіантів фарбування деревини дозволять індивідуально підійти до вибору столу.
Каркас виробу виготовлений з масиву дерева (вільха, ясен), яке пройшло підготовку (сушіння до 8% вологості), необхідну для використання у внутрішніх приміщеннях.
Стільниця: Виготовлена з плити МДФ 22мм, покрита шпоном натурального дерева (вільха, ясен), тонована у вибраний Вами колір та покрита 2х компонентним лаком. Можливе ламінування пластиком 0,6 мм, представленому на сайті в каталозі пластиков.
Лак: Поліуретановий 2-х компонентний лак іспанського пр-ва фірми «Barpimo».
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Фарбування деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Можливість розкладки | Нерозкладний |
| Розміри(см.) | 100x60 см, 120x70 см, 150x80 см |
| Вид | Обідні столи |
| Матеріал стільниці | МДФ + шпон, МДФ + пластик |
| Матеріал корпусу | Деревина |
| Висота | 76 см |
| Форма | Прямокутний |
| Гарантія | 18 місяців |
| Бренд | Аскалон |
| Вага | 30 кг |
Загрузка данных авторизации