Кошик
0 грн.
пустий
Обідній стіл з дерева для вашої кухні, вітальні, їдальні
Стіл "Торонто" - це класика на Вашій кухні.
Прямокутна стільниця забезпечує максимально корисну площу, а розкладний варіант столу дозволить Вам розмістити за ним гостей.
Стіл виготовляється з деревини вільхи та ясеню. Винятком є стільниця столу, яка виконана з плити МДФ товщиною 25мм, та покрита шпоном натурального дерева або пластиком. Понад 20 варіантів фарбування деревини дозволять індивідуально підійти до вибору столу.
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Фарбування деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Можливість розкладки | Розкладний |
| Розміри(см.) | 100x60+30 см, 120x70 + 40 см, 150x80+45 см |
| Вид | Обідні столи |
| Матеріал стільниці | МДФ + шпон, МДФ + пластик |
| Матеріал корпусу | Деревина |
| Висота | 76 см |
| Форма | Прямокутний |
| Гарантія | 18 місяців |
| Бренд | Аскалон |
| Вага | 30 кг |
Загрузка данных авторизации