- ПН-ПТ 9:00—17:00СБ 10:00—16:00 ВС: вихідний
- (067) 401-74-37
- (044) 334-32-10
- Наша адреса -
- с. Гореничи, вул. Гагаріна 1г. -
- Карта проїзду
- ПН-ПТ 9:00—17:00СБ 10:00—16:00 ВС: вихідний
Барний стілець Логан - практичний і одночасно комфортний, адже спинка стільця вигнутої форми допоможе розслабитися. Стілець Логан стане не лише функціональним елементом, а й стильним акцентом у приміщенні. Широке сидіння, округла форма спинки - конструкція стільця Логан продумана до дрібних деталей, і людині, що сидить в ньому, буде комфортно і зручно. Цей стілець готовий виконувати свої прямі обов'язки, а саме радувати користувачів своїм зовнішнім виглядом та надавати їм комфортне, зручне місце для відпочинку, він може стати як прикрасою будь-якого дизайнерського інтер'єру, так і вірним помічником у розміщенні членів сім'ї, друзів, родичів, гостей та просто відвідувачів у будь-якій обідній зоні чи зоні відпочинку.
Каркас: деталі виробу виготовлені з масиву дерева (вільха), яке пройшло підготовку (сушіння до 8% вологості), необхідну для використання у внутрішніх приміщеннях. Стілець тонований в обраний Вами колір, покритий 2-х компонентним поліуретановим лаком і не боїться зміни температури та вологості.
| Тип | Стілець |
| Вид | Кухонні |
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Фарбування деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Матеріал корпусу | Деревина |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 94 см |
| Висота сидіння | 65 см |
| Ножки | Изогнутые |
| Спинка | Изогнутая |
| Гарантія | 18 місяців |
| Бренд | Аскалон |
| Вага | 7 кг |
Загрузка данных авторизации