- ПН-ПТ 9:00—17:00СБ 10:00—16:00 ВС: вихідний
- (067) 401-74-37
- (044) 334-32-10
- Наша адреса -
- с. Гореничи, вул. Гагаріна 1г. -
- Карта проїзду
- ПН-ПТ 9:00—17:00СБ 10:00—16:00 ВС: вихідний
Обідній стілець із натурального дерева
Стілець «Гермес» – гідне придбання для Вашої оселі. М'яке сидіння та вигнута спинка дозволять Вам зручно розташуватися на ньому. Міцний дерев'яний каркас служитиме довгі роки. Дизайн та забарвлення оббивки ви вибираєте самостійно.
Каркас: Лицьові деталі виробу виготовлені з масиву дерева (вільха, ясен), яке пройшло підготовку (сушіння до 8% вологості), необхідну для використання у внутрішніх приміщеннях. Деталі тоновані в обраний Вами колір, покриті 2-х компонентним поліуретановим лаком і не бояться зміни температури та вологості. Внутрішній каркас випорожнення виготовлений з дерев'яного бруса (сосна).
Оббивка: У розділі «Каталог тканин» надано великий вибір меблевих тканин (еко шкіра, велюр, рогожка, сучасні тканини з високими технологічними характеристиками (водовідштовхувальне просочення, стійкість до стирання, забруднення тощо))
Наповнення: Пінополіуретан EL-2340 - довговічний матеріал, м'який та пружний. Має ортопедичні властивості. Чи не злежується і не деформується з часом. Обгорнутий шаром синтепону, щоб запобігти стирання тканини та збільшити довговічність меблів.
| Тип | Стілець |
| Вид | Кухонні |
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Фарбування деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Матеріал корпусу | Деревина |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 87 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Наповнення | пінополіуретан 30-ої щільності |
| Ножки | Изогнутые |
| Спинка | Нет |
| Гарантія | 18 місяців |
| Бренд | Аскалон |
| Вага | 25 кг |
Загрузка данных авторизации