- ПН-ПТ 9:00—17:00СБ 10:00—16:00 ВС: вихідний
- (067) 401-74-37
- (044) 334-32-10
- Наша адреса -
- с. Гореничи, вул. Гагаріна 1г. -
- Карта проїзду
- ПН-ПТ 9:00—17:00СБ 10:00—16:00 ВС: вихідний
Диван «Соло» це стильний розкладний компактний диван-ліжко. Він може чудово вписатися в дитячу, їдальню, і навіть мансарду чи закриту терасу. У підлокітник вбудований механізм трансформації, який має 9 фіксованих положень, де перше положення - це ліжко, а дев'яте - диван. Диван "Соло" - це Ваш правильний вибір.
Каркас: Лицьові деталі виробу виготовлені з масиву дерева (вільха, ясен), яке пройшло підготовку (сушіння до 8% вологості), необхідну для використання у внутрішніх приміщеннях. Деталі тоновані в обраний Вами колір, покриті 2-х компонентним поліуретановим лаком і не бояться зміни температури та вологості. У дивані використані меблеві ламелі (пружні пластини з фанери), що надає йому ортопедичний ефект. Внутрішній каркас диванів виготовлений із дерев'яного бруса (сосна).
Оббивка: У розділі «Каталог тканин» надано великий вибір меблевих тканин (еко шкіра, велюр, рогожка, сучасні тканини з високими технологічними характеристиками (водовідштовхувальне просочення, стійкість до стирання, забруднення тощо). Чохли подушок є знімними (замок) блискавка»), що дозволить легкий догляд за тканиною.Наповнення: Пінополіуретан EL-2340 - довговічний матеріал, м'який і пружний.Має ортопедичні властивості.
| Глибина сидіння | 51 см |
| Тип | Прямий диван, Кухонний диван |
| Вид | Розкладний |
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Фарбування деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Матеріал оббивки | Текстиль |
| Матеріал корпусу | Деревина |
| Довжина | 132 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 86 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Наповнення | пінополіуретан 30-ої щільності |
| Ніша під сидінням | Нема |
| Розмір спального місця | 200 х 60 см |
| Механізм трансформаціі | Трансформер |
| Бренд | Аскалон |
| Гарантія | 18 місяців |
| Вага | 35 кг |
Загрузка данных авторизации