- ПН-ПТ 9:00—17:00СБ 10:00—16:00 ВС: вихідний
- (067) 401-74-37
- (044) 334-32-10
- Наша адреса -
- с. Гореничи, вул. Гагаріна 1г. -
- Карта проїзду
- ПН-ПТ 9:00—17:00СБ 10:00—16:00 ВС: вихідний
Кухонний диван Елена стане справжньою окрасою в будь-якому будинку. Його елегантний, витончений зовнішній вигляд вміло поєднується з практичністю та комфортом. Висока спинка, м'яке, широке, зручне сидіння дозволять максимально розслабитися та відпочити. Крім того, диван є багатофункціональним. Під сидінням знаходяться тумби для зберігання кухонного приладдя.
Каркас: Лицьові деталі виробу виготовлені з масиву дерева (вільха, ясен), яке пройшло підготовку (сушіння до 8% вологості), необхідну для використання у внутрішніх приміщеннях. Деталі тоновані у вибраний Вами колір, покриті 2-х компонентним поліуретановим лаком і не бояться зміни температури та вологості. Внутрішній каркас дивана виготовлений із дерев'яного бруса (сосна).
Оббивка: У розділі «Каталог тканин» надано великий вибір меблевих тканин (еко шкіра, велюр, рогожка, шеніл, жаккард, сучасні тканини з високими технологічними характеристиками (водовідштовхувальне просочення, стійкість до стирання, забруднення тощо).
Наповнення: Пінополіуретан EL-2340 - довговічний матеріал, м'який та пружний. Має ортопедичні властивості. Чи не злежується і не деформується з часом. Обгорнутий шаром синтепону, щоб запобігти стирання тканини та збільшити довговічність меблів.
| Глибина сидіння | 43 см |
| Тип | Прямий диван, Кухонний диван |
| Вид | Нерозкладний |
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Фарбування деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Матеріал оббивки | Текстиль |
| Матеріал корпусу | Деревина |
| Довжина | 120 см |
| Глибина | 58 см |
| Висота | 94 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Наповнення | пінополіуретан 40 мм 25-ой щільності |
| Ніша під сидінням | є |
| Механізм трансформаціі | Нема |
| Бренд | Аскалон |
| Гарантія | 18 місяців |
| Вага | 35 кг |
Загрузка данных авторизации