- ПН-ПТ 9:00—17:00СБ 10:00—16:00 ВС: вихідний
- (067) 401-74-37
- (044) 334-32-10
- Наша адреса -
- с. Гореничи, вул. Гагаріна 1г. -
- Карта проїзду
- ПН-ПТ 9:00—17:00СБ 10:00—16:00 ВС: вихідний
Кухонний куточок «Александра» (зі спальним місцем)
Конструктивною особливістю даного кухонного куточка є його можливість трансформуватись у кутовий диван зі спальним місцем на кухні. Механізм трансформації «Дельфін» дає можливість легко, у два прийоми, розкласти та скласти диван у спальне місце. Розміри спального місця 190см х 106см при цьому мінімальні розміри самого куточка становитимуть 220см х 140см.
Об'ємна м'яка поверхня сидіння та спинки, виконана, як єдине ціле. Зовні кухонний куточок не поділено на лавочки, і тому виглядає як моноліт. Глибокі та м'які сидіння мають підйомний механізм, під ними знаходяться тумби для зберігання різноманітного кухонного начиння.
Каркас: Лицьові деталі виробу виготовлені з масиву дерева (вільха, ясен), яке пройшло підготовку (сушіння до 8% вологості), необхідну для використання у внутрішніх приміщеннях. Деталі тоновані в обраний Вами колір, покриті 2-х компонентним поліуретановим лаком і не бояться зміни температури та вологості. Внутрішній каркас дивану виготовлений з дерев'яного бруса (сосна).
Оббивка: У розділі «Каталог тканин» надано великий вибір меблевих тканин (еко шкіра, велюр, рогожка, шеніл, жаккард, сучасні тканини з високими технологічними характеристиками (водовідштовхувальне просочення, стійкість до стирання, забруднення тощо))
Наповнення: Пінополіуретан EL-2340 - довговічний матеріал, м'який та пружний. Має ортопедичні властивості. Чи не злежується і не деформується з часом. Обгорнутий шаром синтепону, щоб запобігти стирання тканини та збільшити довговічність меблів.
Механізм трансформації дивана в спальне ліжко знаходиться під сидінням, це механізм типу Дельфін.
| Глибина сидіння | 48 см |
| Тип | Кутовий диван |
| Вид | Розкладний |
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Фарбування деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Матеріал оббивки | Текстиль |
| Матеріал корпусу | Деревина |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 89 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Наповнення | пінополіуретан 30-ої щільності |
| Ніша під сидінням | є |
| Механізм трансформаціі | Дельфін |
| Кут повороту | Лівий(цифрою 7), Правий (літерою Г) |
| Бренд | Аскалон |
| Гарантія | 18 місяців |
| Вага | 100 кг |
| Розмір спального місця | 190 см x 106 см |
Загрузка данных авторизации