- ПН-ПТ 9:00—17:00СБ 10:00—16:00 ВС: вихідний
- (067) 401-74-37
- (044) 334-32-10
- Наша адреса -
- с. Гореничи, вул. Гагаріна 1г. -
- Карта проїзду
- ПН-ПТ 9:00—17:00СБ 10:00—16:00 ВС: вихідний
Кухонний куточок «Валерія» – це поєднання функціональності, практичності та привабливого зовнішнього вигляду. Дизайн студія «Аскалон» пропонує своїм клієнтам широкий вибір тонувань деревини та різноманітності оббивної тканини. Кухонний куточок «Валерія» відрізняється високою якістю, надійністю та комфортом. Ергономічна спинка та зручні сидіння дозволять Вам приємно провести час за чашкою кави з рідними та друзями. Багатофункціональність полягає в тому, що під сидіннями розташовані тумби, в яких можна зберігати всіляке кухонне начиння.
Каркас: Лицьові деталі виробу виготовлені з масиву дерева (вільха, ясен), яке пройшло підготовку (сушіння до 8% вологості), необхідну для використання у внутрішніх приміщеннях. Деталі тоновані у вибраний Вами колір, покриті 2-х компонентним поліуретановим лаком і не бояться зміни температури та вологості. Внутрішній каркас дивана виготовлений із дерев'яного бруса (сосна).
Оббивка: У розділі «Каталог тканин» надано великий вибір меблевих тканин (еко шкіра, велюр, рогожка, шеніл, жаккард, сучасні тканини з високими технологічними характеристиками (водовідштовхувальне просочення, стійкість до стирання, забруднення тощо).
Наповнення: Пінополіуретан EL-2340 - довговічний матеріал, м'який та пружний. Має ортопедичні властивості. Чи не злежується і не деформується з часом. Обгорнутий шаром синтепону, щоб запобігти стирання тканини та збільшити довговічність меблів
| Глибина сидіння | 43 см |
| Тип | Кутовий диван |
| Вид | Нерозкладний |
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Фарбування деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Матеріал оббивки | Текстиль |
| Матеріал корпусу | Деревина |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 130 см |
| Глибина | 58 см |
| Висота | 94 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Наповнення | пінополіуретан 40 мм 25-ой щільності |
| Ніша під сидінням | є |
| Механізм трансформаціі | Нема |
| Кут повороту | Лівий(цифрою 7), Правий (літерою Г) |
| Бренд | Аскалон |
| Гарантія | 18 місяців |
| Вага | 60 кг |
Загрузка данных авторизации